Saturday, August 27, 2011

Berry fashion- trendy na paznokcie

Rok temu sama nie wiedziałam że są trendy na kolory paznokci i takie inne hahahahaa. Ale ostatnio jak zaczęłam szukać po youtubie to znalazłam że w tym roku te trendy są coraz bardziej popularne np. malowanie sobie różnych wzorów.
Wyszukałam dla was te trendy i najpierw wam powiem o moich ulubionych
1. French maniciure na kolorowo- wygląda dokładnie jak french manicure, najpierw malujemy paznokieć na dowolny kolor a następnie malujemy sobie pasemko u góry paznokcia jak w frenchu tylko że w innym kolorze :) Mi się to bardzo podoba i jak na zdjęciu że można każdy paznokieć na inny kolor. Jason Wu i Phillip Lim użyli metalicznych kolorów do zrobienia pasemek.

2. Mój drugi ulubiony został nazwany "moons" czyli księżyce albo inaczej nazywane odwrotne french manicure. Nie powiem wam jak zrobić bo sama nie pamiętam. To tego wzoru są potrzebne dwa kolory np. jak na obrazku poniżej :) 

3. I ten ostatni który mi się strasznie podoba to są neutralne kolory takie jasno brązowe, szarawe, beżowe, ciemne zielenie. Wyglądają klasycznie i bardzo ładnie.


I tutaj jeszcze kilka innych trendów które już tak bardzo mi się nie podobają 
1. Kolory metaliczne-nigdy nie byłam ich fanką i chyba nigdy nie będę ale ostatnio chanel wypuściło swoją kolekcję z metalicznymi kolorami które wyglądają bardzo ładnie w buteleczkach ale już na paznokciach chyba tak sobie.


2. Glitter&Sparkles- Dla mnie za dużo ale lakiery które mają glitter i się świecą są trendy na jesień :)

No i to wszystko na dzisiaj, jak wiecie nie jestem ekspertem w malowaniu paznokci, jeszcze prawa ręka ok ale lewa to jakaś tragedia :P Hahahahaha mam nadzieję że wam się przyda :P

3 comments:

  1. Chanel.<3
    zapraszam.:)

    ReplyDelete
  2. Bardzo fajne :)
    Racja, malowanie paznokci lewą ręką to masakra xD

    ReplyDelete