Monday, February 6, 2012

Brother Tag

Hey :D
Ktoś jeszcze nowego filmiku nie widział? Kręciło go się super, tym bardziej że co chwile dzwonił telefon, albo psy szczekały. I te miny Adasia które robił z nudy. Adaś zdecydował się na nakręcenie tego filmiku tylko przez to że zrobię mu konto na youtubie. Ale nie chce żeby nagrywał, bo będzie wyśmiany że dziecko robi filmy o minecrafcie :P
Myślę już o nowym poście na bloga, a co do filmiku to odpowiem na pytania które wybraliście. Dzisiaj nic nie nagram, bo czuje się okropnie, znowu jestem chora tylko teraz brzuch :P Hahaha no ale cóż to się nazywa "stara guma do żucia". Ale może jutro uda mi się bo wcześniej kończę :)
Co do postów to piszcie nadal, to o czym się na blogach pisze bo ja nie mam zielonego pojęcia, a co do outfitów to nie ubieram się najlepiej, żadko mogę ubrać się w co chcę(mundurek), i nie ma kto mi robić zdjęć :/

5 comments:

 1. Proszę wejdziesz : http://mania--fashion.blogspot.com/ - Jest fragment o tobie ! A co do postów to np . mów o swoich inspiracjach lub też opowiadaj o swoich podróżach ! Powiedz jak zrobic fajny pokój Vintage !:)

  ReplyDelete
 2. Fajnie, że wstawiłaś tutaj filmik, to teraz możesz reklamować swojego bloga w filmikach, że tutaj będzie więcej informacji dodatkowych o filmikach i o twoim życiu. :)

  ReplyDelete
 3. Ajj jaki Adaś jest słodki ;d
  karolynka94.blogspot.com zapraszam i pozdrawiam ; ))

  ReplyDelete
 4. Jak ja go kocham <3 http://strawberrylittlelife-fashion.blogspot.com/2012/02/aaaaa-jaaaa.html

  ReplyDelete
 5. Najlepsze są wycięte kawałki :D:D albo, jak się patrzycie oboje na dodo. xddxddd
  jak i również : Ty masz obsesje na ... A Adaś : na pankcie Ciebie! :D:D :***

  ReplyDelete